Rejsy na jachcie w Grecji 2019

Morze Jońskie i Egejskie

 

 Morze Egejskie - Cyklady oraz Zatoka Sarońska

TERMIN TRASA DNI CENA
10.08 - 17.08.2019 ATENY - CYKLADY - ZATOKA SAROŃSKA - ATENY 7 1 895
17.08 - 24.08.2019 ATENY - CYKLADY - ZATOKA SAROŃSKA - ATENY 7 1 895
24.08 - 31.08.2019 ATENY - CYKLADY - ZATOKA SAROŃSKA - ATENY 7 1 895 OSTATNIE MIEJSCA!
31.08 - 07.09.2019 ATENY - CYKLADY - ZATOKA SAROŃSKA - ATENY 7 1 895

 

Aktualne rabaty:
5% rejs dwutygodniowy
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% wczesna rezerwacja do 31.03.2019
Maksymalny łączny rabat: 10%

CENA ZAWIERA:
Pakiet VIP: pobyt na jachcie, usługi skipera, sprzątanie końcowe, opłatę klimatyczną, podatek Vat, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty portowe, pościel i ręczniki, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA: wyżywienia, paliwa, opłaty za transport.

Koszty związane z paliwem i wyżywieniem pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro za osobę na tydzień. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Wspólna kasa jachtu nie zawiera wyjść do restauracji oraz napojów alkoholowych.
Kaucja zwrotna: 100 euro/osobę. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA REJSU:
ATENY: marina "Alimos - Kalamaki"

TRASA REJSU 7 DNIOWEGO
ATENY – CYKLADY – ATENY

 • ATENY
 • KITHNOS
 • SERIFOS
 • MILOS
 • HYDRA
 • EGINA
 • ATENY

Wymieniona trasa rejsu jest jedynie orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skippera.

TRANSPORT
Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Aten oferują linie lotnicze RYANAIR oraz AEGEAN. Z międzynarodowego lotniska w Atenach do mariny można dostać się autobusem komunikacji miejskiej linii X96. Przejazd trwa około godziny, bilet kupuje sie u kierowcy, a koszt biletu to 6 euro. Przystanek końcowy, na którym należy wysiąść to: Edem, około 100 metrów od wjazdu do mariny.

JACHT
Rejsy organizowane będą na jachcie Oceanis 473

 

 

Morze Jońskie 2019 - Lefkada

TERMIN TRASA DNI CENA
21.09 - 28.09.2019 LEFKAS - ZAKYNTHOS - LEFKAS 7 1995
28.09 - 05.10.2019 LEFKAS - ZAKYNTHOS - LEFKAS 7

1990

 

RABATY:
5% stali klienci
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% rezerwacja w dniu urodzin
5% rezerwacja do 31.03.2019
Maksymalny łączny rabat 10%.

CENA ZAWIERA: pobyt na jachcie, usługi skipera, opłatę klimatyczną, podatek Vat, ubezpieczenie KL i NNW, pościel, ręczniki,ponton z silnikiem zaburtowym, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA: wyżywienia, paliwa, opłat portowych, opłaty za transport.

Koszty związane z opłatami portowymi, paliwem i wyżywieniem pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro za osobę na tydzień. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Sprzątanie końcowe: 115 euro do podziału na całą załogę. Kaucja zwrotna: 100 euro/osoba. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA REJSU
LEFKAS: Lefkas Marina - Anatoliki Paralia

TRASA REJSU 7-DNIOWEGO
LEFKADA - ZAKYNTHOS - LEFKADA
DŁUGOŚĆ TRASY 208 MIL

 • LEFKADA
 • ITAKA
 • KEFALLONIA
 • ZAKINTHOS
 • KASTOS
 • KALAMOS
 • MEGANISI
 • LEFKADA

Wymieniona trasa rejsu jest jedynie orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skippera.

JACHT
Rejs odbędzie się na jachcie jednokadłubowym np.typu Bavaria 46 Cruiser (lub innym podobnej klasy)

 

UCZESTNICY

Nasze rejsy mają charakter turystyczno-stażowy, więc od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, lecz jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku, przyjmujemy pojedyncze zgłoszenia oraz zgłoszenia grupowe. Po zakończonym rejsie uczestnicy otrzymują opinię z rejsu, gdzie przepływane godziny wliczają się do stażu na morzu. Chętne osoby mogą starać się o uzyskanie certyfikatu ISSA.

WYŻYWIENIE PODCZAS REJSU

Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

CO ZABRAĆ NA REJS

Poniżej znajduje się lista rzeczy ważnych i przydatnych, które warto zabrać na rejs:
dokumenty (paszport lub dowód osobisty), waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubione płyty cd, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik.

 

Rejsy i czartery jachtów z GlobTourist

 

Rejsy Grecja