Narty w Bułgarii!
autokarem

 

Tylko dwa terminy!!!

07.03.-15.03.2020  cena 1290 PLN

20.03.-28.03.2020  cena 2230 PLN


 


 

Zapraszamy na niezwykły wyjazd narciarski do Bułgarii! 

Region Blagoewgrad znajduje się w południowo-zachodniej części Bułgarii. Imponująco wysokie góry Pirin wznoszą się aż do wysokości 2914 m, skąd rozpościera się przepiękny widok na otaczające szczyty. Liczne jeziora, wodospady, ukryte jaskinie oraz spokojne lasy wpływają na różnorodność oraz niezwykłość krajobrazu. Ze względu na swoje piękno oraz wyjątkowość Pirin nie jest jedynie największym oraz najbardziej atrakcyjnym parkiem narodowym Bułgarii, został również ogłoszony prze UNESCO jako światowe dziedzictwo przyrodnicze.

Bańsko położone jest ok. 150 km od bułgarskiej stolicy Sofii i w zaledwie kilka lat zostało najpopularniejszym i najnowocześniejszym centrum sportów zimowych w Europie Wschodniej. 48 km tras narciarskich, 15 wyciągów, które dowożą na wysokość do 2560 m, dostarczają niezapomnianych wrażeń. Region narciarski jest warty polecenia miłośnikom nart, którzy podejmują się chętnie zjazdów na szerokich oraz nieskomplikowanych trasach narciarskich.

Również dla profesjonalistów mamy trasę godną polecenia. Trasa Alberto Tomba nazwana została na cześć najwybitniejszego zawodnika specjalizującego się w dyscyplinach slalomowych, co w szczególności imponuje doświadczonym narciarzom. Do dyspozycji snowboardzistów oraz freestylowców udostępniony został funpark oraz halfpipe (rampa).

Bańsko jest szczególnie odpowiednie dla rodzin, gdzie udostępniane są w poszczególnych ośrodkach narciarskich szkółki narciarskie dla dzieci w wieku od 4-7 lat, gdzie udzielana jest nauka jazdy na nartach, czy też prowadzone są zwyczajnie zajęcia gier i zabaw. Mimo faktu, iż turystyka w Bańsko w ostatnich latach znacznie się rozwinęła, piękny krajobraz Parku Narodowego Prin został zachowany.

 


 Program:

1 DZIEŃ - wyjazd z Katowic o godz. 18:00, przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Serbię do Bułgarii.
2 DZIEŃ - przyjazd do Bańsko w godzinach południowych, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00.
3 - 7 DZIEŃ - pobyt narciarski.
8 DZIEŃ - wykwaterowanie z hotelu do godz. 10:00, wyjazd w drogę powrotną.
9 DZIEŃ - powrót do Polski.


CENA OBEJMUJE: 

termin 7-15.03: przejazd autokarem, 6 noclegów, 6 śniadań, basen, sauna, wifi, parking, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota, opłatę klimatyczną, podatek VAT, składkę na TFG.

termin 20-28.03: przejazd autokarem, 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji, karnet narciarski 5 dni, basen, sauna, wifi, parking, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota, opłatę klimatyczną, podatek VAT, TFG.

CENA NIE OBEJMUJE:

w terminie od 7-15.03 karnetów narciarskich (ok. 33 € / dzień), świadczeń nie wymienionych w ofercie.

ZNIŻKI i DOPŁATY:

dzieci do 3 lat bez świadczeń - opłata stała: 490 zł
dziecko 3 - 12 lat - opłata stała: 1090 zł (w terminie 7-15.03), 1890 zł (w terminie 20-28.03)
dojazd własny: -100 zł
dopłata do pokoju 1-osobowego: +30%

 


 ZAKWATEROWANIE
W terminie 7-15.03 Hotel Kaphouse*** usytuowany jest w centrum Bańsko w odległości ok. 400m od dolnej stacji narciarskiej. Komfortowe pokoje z łazienkami wyposażone są w telewizję, klimatyzację i mini bar. Hotel zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do hotelowego basenu, jacuzzi i sauny, a także do bezpłatnego internetu wifi i parkingu.

W terminie 20-28.03 Hotel Mountain Paradise**** usytuowany jest w centrum Bańsko w odległości ok. 350m od dolnej stacji narciarskiej. Obiekt oferuje gościom bezpłatny dostęp do hotelowego krytego basenu oraz centrum spa z sauną i jacuzzi. W całym obiekcie można korzystać z bezpłatnego wifi. Z większości pokoi roztacza się widok na góry. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się lodowisko oraz zabytkowa starówka Bansko. Restauracje, tawerny, puby, dyskoteki i wiele innych atrakcji tworzą niesamowitą atmosferę tego miejsca oraz dają możliwość do odpoczynku po całodziennym białym szaleństwie na stokach