Rejsy na jachcie we Włoszech 2019

Kurs fotografowania pod żaglami


 

TERMIN TRASA DNI CENA
31.08 - 07.09.2019 NEAPOL-CAPRI-NEAPOL
KURS FOTOGRAFOWANIA POD ŻAGLAMI
7 2 295 BRAK MIEJSC

Cena podana jest w PLN za rejs
* rejs z pakietem VIP

RABATY:

5% stali klienci
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% rezerwacja w dniu urodzin
5% rezerwacja do 31.03.2019
Maksymalny łączny rabat 10%

CENA REJSU W PAKIECIE VIP ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skippera, realizację programu, podatek Vat, ubezpieczenie KL i NNW, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie kaucji, sprzątanie końcowe, pościel, ręczniki, ponton z silnikiem zaburtowym

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, opłat za transport

Opłaty portowe, paliwo oraz wyżywienie pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro od osoby na tydzień. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Kaucja zwrotna 100 euro/osoba. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

TRASA REJSU 7 DNIOWEGO
NEAPOL - CAPRI - NEAPOL
DŁUGOŚĆ TRASY 195 MIL

• NEAPOL
• PROCIDA
• ISCHIA
• VENTOTEN
• ISCHIA
• CAPRI
• AMALFI
• SORENTO
• NEAPOL


Trasa rejsu jest orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skippera.

 

Rejs odbędzie się na nowoczesnym jachcie typu CYCLADES 43.3, rok budowy 2006

 

WYŻYWIENIE
Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

CO ZABRAĆ NA REJS
Lista rzeczy ważnych i przydatnych, które warto zabrać na rejs: dokumenty (paszport lub dowód osobisty), waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubione płyty cd, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik.

 

http://www.globtourist.com/g/i/14/1442/mx30g4078male-0-1024x682.jpg

http://www.globtourist.com/g/i/18/1837/img-5128-0-1024x683.jpg