Sprawdzona formuła wyjazdów ze szkółkami narciarskimi!

 

FAMILY CAMP ZIMA 2019/20

 


 

Wyjazdy FAMILY CAMP to nasza sprawdzona od wielu lat formuła, gwarantująca atrakcyjne miejsca zakwaterowania, różnorodne ośrodki narciarskie, ale przede wszystkim zawierająca w cenie pakiety szkoleń dla dzieci i dorosłych oraz bogaty program popołudniowych animacji.

Wyjazdy typu Family Camp to: 

DLA DZIECI:

 • całodniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat *
 • całodniowa szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat
 • bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu

 

DLA DOROSŁYCH:

 • codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
 • tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

 

DLA WSZYSTKICH:

 • opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest z Państwem w hotelu,
 • starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,

Pakiety dla dzieci – przedszkole, szkółka narciarska i snowboardowa

Całodzienny, autorski program szkoleniowy, przygotowany jest w oparciu o program nauczania PZN i wieloletnie doświadczenie, naszej sprawdzonej, polskojęzycznej kadry instruktorskiej. Aby efekty nauki były jak najlepsze nasi instruktorzy dzielą uczestników szkolenia nie tylko ze względu na wiek, ale również umiejętności oraz predyspozycje motoryczne dzieci.

W każdym z naszych Hoteli Klubowych po nartach, przez około 2 godziny dziennie organizowane są animacje wieczorne. Dla naszych małych narciarzy przygotowaliśmy wesołe gry, konkursy, sportowe turnieje, jest wspólne oglądanie filmów, czytanie bajek i lepienie z plasteliny. To czas w którym rodzice mogą w spokoju skorzystać z hotelowych strefy wellness czy relaksować się przy lampce lokalnego wina.

W ramach pakietów zapewniamy:

 • całodzienny program szkoleniowy w godzinach 10-16
 • małe, zróżnicowane pod kątem zaawansowania oraz wieku, grupy szkoleniowe
 • opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej
 • opiekę Niani
 • zawody narciarskie z medalami na zakończenie wyjazdu
 • codzienny popołudniowy program animacyjny

Przedszkole narciarskie Mini-Ski przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat *

Wielkość grup dziecięcych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne. Aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatany jest zajęciami oraz zabawami bez użycia nart.

Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem o 10 rano na stoku. Po rozgrzewce mali adepci narciarstwa rozpoczynają zajęcia z instruktorami. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Na czas posiłku rodzice mogą dołączyć do swoich pociech lub dzieci mogą pozostać pod opieką instruktorów (lunch dodatkowo płatny, ok 6 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego). Po przerwie rozpoczyna się tzw. opieka NIANI. Jest to najczęściej jedna z naszych instruktorek która organizuję dzieciom gry i zabawy w restauracji na stoku, lub - jeśli dopisuje pogoda - na śniegu. Po lunchu, w zależności od potrzeb i sił , dzieci mogą kontynuować jazdę na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

* na wyjazdach klubowych w ośrodku narciarskim Folgaria i Val di Fassa przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.

Szkółka narciarska przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12 / 13-16 lat

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników. Tak jak w przypadku przedszkola mini Ski o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch (dodatkowo płatny, ok 6 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego) Po przerwie dzieci i młodzież kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna z elementami zabawy, pod opieką instruktorów, w związku z czym grupy mogą mieć wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży  przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12 / 13-16 lat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy również szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży. Szkolenia prowadzone są przez naszych instruktorów snowboardu w oparciu o najnowszy program nauczania Polskiego Związku Snowboardowego. Program dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczestników. Zajęcia realizowane są wymiarze 3 godzin dziennie, od godziny 10 do 13. Podobnie jak w przypadku szkółki narciarskiej o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Po lunchu dzieci i młodzież mogą kontynuować jazdę pod opieką instruktora narciarstwa.


Szkolenia dla dorosłych

Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe prowadzone są przez wykwalifikowany, polskojęzyczny, instruktorski TEAM. Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania opracowane na podstawie najnowszych programów  PZN oraz PZS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem swoją wiedzą oraz zarażać swoją pasją.

W ramach szkoleń zapewniamy:

 • 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką,
 • zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe,
 • opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej,
 • nowoczesne metody nauczania,
 • video coaching (video analiza postępów w nauce),
 • zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców,
 • certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościach.

Szkolenia prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

1.       Podstawowy - Dla adeptów mających pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, a także dla tych, którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach

2.       Średnio zaawansowany - Przewidziany jest dla osób, które radzą już sobie na niebieskich trasach, a pierwszy kontakt z nartami maja za sobą, widoczne są jednak u nich braki w technice i stylu;

3.       Zaawansowany - To poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących, którzy nie boją się prędkości i szukają wrażeń. W tych grupach, na Państwa życzenie, mogą być przeprowadzone elementy jazdy na świeżym śniegu i w snowparku.


OFERTA NASZYCH HOTELI KLUBOWYCH

Miejsca organizowanych przez nas wyjazdów Family Camp, to starannie przez nas wyselekcjonowane obiekty, przy wyborze których kierowaliśmy się myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Hotele te posiadają wiele udogodnień dla dzieci: m.in. sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci i przewijaki) oraz miejsca relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z obiektów posiada również specjalną salę, w której codziennie nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji dla najmłodszych i dorosłych.

Dla Państwa komfortu wybraliśmy lokalizację, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków. Hotele Klubowe wyróżnia także najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.

 

              Goldeck Długość tras: 28 km                                         

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

              Schladming Dachstein Długość tras: 123 km                                         

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

              Wagrain Długość tras: 120 km                                         

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

         Katschberg  Długość tras: 70 km                                   

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

             Hochzeiger Długość tras: 40 km

 

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

               Kronplatz  Długość tras: 116 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

               3 Zinnen Dolomites  Długość tras: 110 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

                   Folgaria Długość tras: 101 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie 

 

                 Val di Fiemme Długość tras: 114 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

         Val di Sole  Długość trasy: 270 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

          Val Gardena Seiser Alm Długość tras: 175 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

                                      Val di Fassa Długość trasy: 278 km

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie


  

 

 

 

 

                     Hochzillertal Długość tras: 91 km

 

ZOBACZ OFERTĘ HOTELI w tym regionie

 

   


 

A wieczorami zapraszamy na organizowane przez nas wieczory APRES SKI:

 • w mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki
 •  dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.
 •  tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).

Programy Eventowe

 

 

START Val di Fiemme 07-14.12.2019 

 

  Jarmarki 14-21.12.2019

 

Polskie Ferie Val di Sole 8-15.02.2020