Narty na Ukrainie!
Karpaty Ukraińskie - Bukovel

 

Zapraszamy w przyszłym sezonie 2019/2020

Oferta pojawi się we wrześniu

 

CENA: 699 zł - 3 noce, 999 zł - 5 nocy

 


Bukovel, nowoczesny kompleks narciarski w Karpatach Ukraińskich. Ponad 65 km dobrze przygotowanych tras, 16 wyciągów. Stacja narciarska zaprojektowana tak, by wsiadając w dowolnym miejscu można było cały dzień jeździć po wszystkich trasach nie zdejmując nart. Położony na wysokości 910 m npm, u stóp góry o tej samej nazwie Bukovel od początku robi dobre wrażenie. Wszystko jest w zasięgu ręki, sklep sportowy, wypożyczalnia, szatnia, restauracje.

UWAGA: obowiązkowy paszport, ważny min 6 miesięcy od dnia wyjazdu z Ukrainy!


 Zakwaterowanie

Villa Leku*** to obiekt położony w Karpatach, w miejscowości Polanica. Na miejscu do dyspozycji Gości jest wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Komfortowe pokoje są urządzone w rustykalnym stylu i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Ośrodek narciarski Bukowel 2km. W pensjonacie sauna i basen. Apartament, dwie oddzielne sypialnie. Jedna z łóżkiem małżeńskim, jedna z kanapą dla dwóch osób. Łazienka. Sprzedawane, jako oddzielne sypialnie. Apartament dla 3 osób, duży pokój składający się z łóżka dla dwóch osób i łóżka pojedynczego. Łazienka. Pokój dwuosobowy, pokój dla 2 osób, łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze, łazienka. Pokój jednoosobowy, pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania.Wyżywienie: regionalne, HB - śniadania i obiadokolacje, Restauracja w budynku Villa Leku serwuje dania kuchni ukraińskiej.


  CENA OBEJMUJE:
 • zakwaterowanie w pensjonacie, 3 lub 5 nocy
 • śniadania i obiadokolacje
 • przejazd komfortowym autokarem
 • ubezpieczenie NNW i KL + SKI OC
 • gwarancję ubezpieczeniową biura podróży
 • obowiązkowa opłata na państwowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdą osobę
 • przy pobycie 5 dniowym - codzienne transfery do stoków

 

CENA NIE OBEJMUJE:
 • SKIPASSU 3 DNI BUKOVEL - 2855 UAH, 5 DNI BUKOVEL - 4705 UAH, 6 DNI BUKOVEL - 5175 UAHA
 • kaucji zwrotnej za skipass,
 • napoi do kolacji
 • obiadu w ostatnim dniu, ok 200 UAH/os.

UWAGA: Cena z wyjazdem z miast:  ZAMOŚĆ, LUBLIN, KRAŚNIK. Możliwość zostawienia samochodu na strzeżonym parkingu biura. Dla małych grup możliwość zorganizowania dojazdu z innego miasta.

Wyjazd z Kraśnika, godz. 7.00, wyjazd z Lublina godz. 8.00. Przyjazd do Bukovel, ok 20.00.


Dodatkowa propozycja zakwaterowania:

Hotel Diamond **** położony jest w ośrodku narciarskim Bukowel, w dzielnicy Poljanica. Wyciągi krzesełkowe Bukovel Lift 1R i Bukovel Lift 2 oddalone są od obiektu odpowiednio o1,5 km i 2,2 km. Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje bezpłatne WiFi, całodobową recepcję orazwspólny salon. Do dyspozycji gości basen oraz strefa saun (za dodatkową opłatą). Pokój 2 osobowy, pokój dla 2 osób, łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze, łazienka. Wyżywienie: regionalne, HB – śniadania i obiadokolacje, napoje do kolacji płatne dodatkowo.

CENY POBYTU od 1470 zł/os na 3 dni

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu

Galeria zdjęć obiektu