Tatrzańska Łomnica

wycieczka narciarska jednodniowa

 

Termin wyjazdu:
Zapraszamy w przyszłym sezonie 2019/2020


Cena: 55 zł
 


Ośrodek narciarski Tatrzańska Łomnica jest najwyżej położonym kurortem narciarskim na Słowacji. Zapewnia on doskonałe warunki zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Można tu zjechać z wysokości 2196 m n.p.m., w przepięknym otoczeniu Tatr Wysokich, trasą o długości 6 km, pokonując ponad 1300 metrów różnicy poziomów. Największymi inwestycjami ostatnich lat są: 15-osobowa, nowoczesna kolejka gondolowa ze stacji Start do stacji Łomnicki Staw, wyremontowana restauracja przy Łomnickim Stawie oraz dwie nowe trasy (czerwona – od Łomnickiego Stawu na Čučoriedky oraz niebieska – przy kolejce Buková Hora).
Ośrodek w Tatrzańskiej Łomnicy oferuje 13 km tras narciarskich, w tym najdłuższą na Słowacji, liczącą ponad 6 km. Dla początkujących dostępne jest 6,5 km łatwych tras narciarskich, które przypadną do gustu zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Wielką popularnością w ośrodku cieszą się dwie nowoczesne kolejki linowe: 6-osobowa kanapa z pomarańczowymi osłonami i podgrzewanymi siedzeniami oraz 8-osobowa kanapa z niebieskimi osłonami i specjalnym systemem bezpieczeństwa Kids-stop.


Program dnia:

Wyjazd z Krakowa
Miejsce wyjazdu: Kraków - Al. 3 Maja (początkowy odcinek naprzeciwko Muzeum Narodowego)
Godzina wyjazdu: 06:00.
Zbiórka uczestników o godz. 05:45. Wyjazd punktualnie o godz. 6:00.

Przejazd do stacji narciarskiej Tatrzańska Łomnica (około 3h). Białe szaleństwo do godz. 15:30. Zbiórka uczestników, wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Promocyjne ceny SKIPASSÓW dla osób jadących z nami!
KAUCJA ZA SKIPASS 2 € 
(zwrotna po zakończeniu jazdy)
Istnieje możliwość pozostawienia prywatnych rzeczy w autobusie, jednak nie będzie do nich dostępu w czasie jazdy ponieważ autobus zmienia miejsce postoju podczas dnia!

OPCJE DODATKOWE:

Ubezpieczenie SKI: KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, OC 30.000 EUR, Bagaż 1000 PLN, koszt - 6 PLN/os.